Французькі слідчі оприлюднили звіт про аварію Germanwings

Французькі слідчі оприлюднили кінцевий звіт власного розслідування авіакатастрофи Germanwings. На підставі встановлених даних, вони рекомендують змінити медичні правила для пілотів.

За два тижні до катастрофи літака німецької авіакомпанії Germanwings у французьких Альпах лікарі рекомендували другому пілоту Андреасу Лубіцу пройти лікування у психіатричній клініці. Про це заявили експерти Управління досліджень та аналізу безпеки цивільної авіації Франції (BEA France), які у неділю, 13 березня, оприлюднили звіт про результати власного розслідування катастрофи німецького літака, повідомляє агенція Reuters.

Слідчі виходять з того, що другий пілот, який страждав від депресії, заблокував себе у кабіні пілотів і навмисне спрямував літак зі 150 людьми на борту на гори. За їхніми даними, Лубіц почав проявляти симптоми, які можуть свідчити про депресивний психотичний епізод, у грудні 2014 року і в наступні місяці консультувався з кількома лікарями, жоден з яких не попередив про небезпеку керівників авіаційної галузі чи безпосередньо його роботодавця.

У звʼязку з цим слідчі рекомендують, щоб світові органи авіації встановили нові правила для регулярної перевірки пілотів, які, зокрема, вимагають від медиків повідомляти владу, якщо психічне здоровʼя пілота може поставити під загрозу громадську безпеку.

Літак німецької авіакомпанії Germanwings, який здійснював регулярний рейс 4U9525 з Барселони до Дюссельдорфа, 24 березня розбився на півдні Франції. На борту були 144 пасажири і шість членів екіпажу. Ніхто не вижив. Аналіз даних бортових самописців свідчить про те, що другий пілот літака, який зазнав катастрофи в Альпах, навмисне спрямував літак на гори.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!