Депутати домовилися про конфігурацію нової парламентської коаліції - експерт

“Очевидно, що зараз домовилися, принаймні, про конфігурацію майбутньої парламентської більшості, майбутньої коаліції. І маємо всі шанси, що це будуть фактично ті самі п’ять політичних сил, які були до того. Приблизний формат тих політичних сил, які утворили коаліцію, збережеться”, — сказав він.

Демократичні політичні сили домовилися про конфігурацію майбутньої парламентської більшості. Про це в ефірі “5 каналу” заявив голова правління Центру соціологічних і політичних досліджень “Соціовимір” Сергій Таран, передає УНН.

За словами експерта, небезпека, яка зараз стоїть перед Україною, має переконати депутатів мати спільну відповідальність за дії уряду.

“Хотілося б бачити колективну відповідальність всіх фракцій, які утворюють більшість, за дії уряду. Цього ніколи не було, на превеликий жаль. Але без цього ми матимемо сценарій, який вже бачили. Очевидно, що небезпека, яка зараз стоїть перед країною, має переконати депутатів, що краще цю спільну відповідальність мати”, — зазначив С.Таран.

Довідка УНН: До складу коаліції “Європейська Україна” увійшли Народний Фронт, Блок Петра Порошенка, партії “Самопоміч”, Радикальної партії Олега Ляшка та ВО “Батьківщина”.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!