Апеляційний суд переніс розгляд скарги на арешт Корбана на 14 березня

Фото Руслана Канюки, "День"

Апеляційний суд Києва переніс на 14 березня розгляд скарг адвокатів на продовження запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою для Геннадія Корбана. Про це повідомила на своїй сторінці у Facebook прес-секретар політсили «УКРОП» Євгенія Кравчук.

За повідомленням прес-секретаря, адвокат Корбана Олександр Лисак клопотав про відтермінування розгляду скарги для отримання інформації про стан здоров’я підзахисного.

«Олександр Лисак повідомив, що його підзахисний, відповідно до висновку лікарів, потребує проведення повторного стентування судин. Захисник вже направив до інституту Амосова адвокатський вимога що щодо надання протоколу консиліуму лікарів щодо стану здоровʼя Геннадія Корбана, а також вимога що на імʼя директора Інституту серця Бориса Тодурова щодо надання інформації про стан здоровʼя Геннадія Корбана та можливості проведення ще одного стентування. Відповіді на запити адвокат досі не отримав, відтак Олександр Лисак подав клопотання про відкладення розгляду справи, оскільки інформація про стан здоров’я підозрюваного матиме важливе значення при винесенні рішення колегією суддів»,— написала Є.Кравчук.

Вона додала, що суд задовольнив клопотання захисту і призначив наступне засідання на 14 березня, о 10:30.

Відзначимо, що це вже втретє відтерміновується розгляд апеляційної скарги.

Під час розгляду апеляції на продовження терміну арешту Геннадія Корбана в Апеляційному суді Києва адвокат політика Олек…

Опубліковано Yevheniya Kravchuk 11 березень 2016 р.

Нагадаємо, 22 лютого рішенням Дніпровського районного суду столиці Г.Корбану було продовжено термін арешту до 15 квітня.

Лідеру УКРОПу Г.Корбану інкримінують створення злочинної організації (ст.255 ККУ), привласнення грошових коштів у особливо великих розмірах (ч.5 ст.191 ККУ), викрадення людей, громадських діячів, політичних діячів (ч.3 ст.349 ККУ) і викрадення автомобільного транспорту (ч.2 ст.289 ККУ).

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!