Кемерон: Лондон не приєднається до спільної політики ЄС щодо біженців

Голова британського уряду Девід Кемерон заявив, що Великобританія не планує ставати учасником нової політики щодо біженців, реформа якої планується в Євросоюзі.

Великобританія, що готується до червневого референдуму стосовно членства у Євросоюзі, не планує приєднуватися до створюваної ЄС системи норм та правил щодо біженців, заявив у понеділок, 7 березня, британський премʼєр-міністр Девід Кемерон. За його словами, його країна зазнає впливу від кризи біженців навіть у випадку рішення вийти з обʼєднання.

«У нас непорушне право відмовитися від участі у таких речах. На приєднання Великобританії до спільних процесів у Європі щодо біженців не варто і сподіватися. У нас буде власний підхід до біженців, свої методи, у тому числі захисту кордонів»,— цитує його Reuters. Він підкреслив, що Лондон налаштований дотримуватися власного бачення політики щодо біженців.

Чинна система правил ЄС щодо біженців — Дублінська конвенція — діє в тому числі і для Британії. За нею країни Євросоюзу повинні реєструвати та обробляти подані в них заяви з проханням притулку — відповідальність лежить на країні першого вʼїзду шукача притулку на територію ЄС.

Дивитись відео02:02

Поділитись

Перед самітом ЄС: тиск від Туска (04.03.2016)

ВідправитиFacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1I7cd

Перед самітом ЄС: тиск від Туска (04.03.2016)

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!