Шойбле: Питання членства Туреччини в Євросоюзі не на часі

Вольфґанг Шойбле

У німецького уряду є «серйозні сумніви» стосовно того, чи варто Туреччині ставати членом Європейського Союзу, заявив міністр фінансів Німеччини Вольфґанґ Шойбле в інтервʼю BBC, яке було опубліковане у неділю, 6 березня.

Очільник міністерства фінансів Німеччини Вольфґанґ Шойбле засумнівався у майбутньому Туреччини в ЄС та заявив, що можливий вихід Великобританії з Євросоюзу стане «отрутою» для економіки.

«Пройде ще багато часу, перш ніж ми дійдемо до завершення переговорів з Туреччиною,— зауважив Шойбле.— Це питання для прийдешніх років, зараз це не привід для турбот».

Нагадаємо, що канцлерка Німеччини Анґела Меркель на початку року казала, що «не є доцільним» називати за даних обставин кількість необхідних для вступу Туреччини до ЄС років. Вона водночас не виключила нової фази переговорів про членство, однак «треба пройти ще дуже довгий шлях»

Очільник німецького мінфіну також прокоментував можливий вихід Великобританії з ЄС після червневого референдуму у Сполученому Королівстві. «Тоді би ми мали роки напрочуд складних переговорів, дуже складних і для ЄС. Роками триватиме невпевненість, що стане отрутою для економіки Великобританії, Європи та глобальної економіки так само»,— зазначив урядовець.

Дивитись відео01:42

Поділитись

Brexit і біженці — головні проблеми саміту ЄС (19.02.2016)

ВідправитиFacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1HysB

Brexit і біженці — головні проблеми саміту ЄС (19.02.2016)

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!