Меркель: Європейський Союз має солідарно підтримати Грецію

Канцлерка Німеччини Анґела Меркель

Федеральна канцлерка Анґела Меркель попередила Грецію, що країна має пришвидшити створення місць для прийому біженців. «Греція до кінця 2015 року мала створити 50 тисяч місць для розміщення біженців. Тепер їй доведеться у найкоротший термін виконувати свої зобовʼязання, адже грецький уряд має забезпечити людські умови прийому»,— заявила вона в інтервʼю виданню Bild am Sonntag, яке вийде друком у неділю, 6 березня. Фрагменти інтервʼю 5 березня оприлюднено на сайті видання.

Анґела Меркель вважає, що ЄС має допомогти Греції створити місця для прийому біженців.

Утім, за словами канцлерки, Греція потребує допомоги інших країн-членів Європейського Союзу. «З моїх розмов з грецьким премʼєр-міністром Алексісом Ципрасом я знаю, що він теж цього хоче, але потребує нашої допомоги. Тому ЄС має солідарно підтримати Грецію і зробить це»,— наголосила Меркель.

Вона також звинуватила Австрію та балканські країни у тому, що до хаотичної ситуації в Греції призвело переважно їхнє рішення запровадити в односторонньому порядку прикордонний контроль. Це рішення, мовляв, негативно позначилося на «нашому партнері та державі Шенгенської зони Греції».

Нагадаємо, Алексіс Ципрас також звинуватив Австрію та балканські країни в тому, що своїми діями вони «руйнують Європу». Після перекриття кордону Македонією з грецького боку поблизу села Ідомені зібралися вже більше десяти тисяч біженців, які прагнуть потрапити далі в Європу.

DW.COM

Ердоган запропонував побудувати у Сирії місто для біженців

Süddeutsche: Берлін і Рим запропонували план дій для вирішення кризи біженців

Міністри внутрішніх справ ФРН та Італії надіслали до Єврокомісії пропозиції щодо вирішення кризи біженців, які передбачаю, зокрема, спільний механізм реєстрації біженців та єдиний список безпечних країн походження. (05.03.2016)

Орбан і Зеегофер вимагають кращого захисту зовнішніх кордонів ЄС

Премʼєр-міністр Угорщини Віктор Орбан та очільник Баварії Горст Зеегофер після зустрічі у Будапешті виступили за кращий захист зовнішніх кордонів ЄС. Орбан також відкинув ідею розподілу біженців. (04.03.2016)

Поділитись

Ідомені: чи можна пристосуватись до напливу біженців (03.03.2016)

ВідправитиFacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1I6wc

Ідомені: чи можна пристосуватись до напливу біженців (03.03.2016)

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!