Представництво ЄС в Україні: досягнуто компромісу щодо електронного декларування

Безвізовий режим між ЄС та Україною залежить від ухвалення закону про електронне декларування

Експерти Євросоюзу разом з українськими політиками досягли компромісу щодо ухвалення законів, необхідних для запровадження безвізового режиму між Україною та ЄС. Про це у пʼятницю, 4 березня, заявив в ефірі «Громадського» прес-аташе Представництва ЄС в Україні Давид Стулік.

Експерти Євросоюзу разом з українськими політиками досягли компромісу щодо ухвалення законів, необхідних для запровадження безвізового режиму між Україною та ЄС.

«Я можу розкрити маленький секрет, що наші юристи, наші експерти напрацювали на цьому тижні з українськими колегами компромісні рішення цих спірних питань щодо електронного декларування, щодо списку близьких родичів, щодо бази, від якої повинні будуть чиновники давати ці декларації. Так що цей компроміс є більш-менш готовий, побачимо що буде в парламенті»,— сказав Стулік. За його словами, Євросоюз також назвав конкретні умови цього закону, які необхідні для лібералізації візового режиму з Україною.

Нагадаємо, 2 березня стало відомо, що в Єврокомісії вирішили розглядати окремо питання про надання безвізового режиму Грузії та Україні, хоча раніше йшлося про можливість одночасного проходження процедур.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!