Суперники пообіцяли підтримати Трампа в разі його перемоги на праймеріз

Кандидати від Республіканської партії

Кандидати на посаду президента США від Республіканської партії заявили, що підтримають Дональда Трампа на виборах в разі його перемоги на праймеріз. Після низки взаємних образ на дебатах на каналі Fox News, які пройшли у четвер, 3 березня, претенденти на висування від Республіканської партії неохоче заявили про свою підтримку кандидату, який переможе на праймеріз.

Конкуренти ексцентричного нью-йоркського мільярдера з республіканського табору заявили, що підтримають Трампа на виборах президента, якщо він переможе на праймеріз.

Сенатор від Техасу Тед Круз заявив, що радше би проголосував за Трампа, ніж за кандидатів від Демократичної партії Гілларі Клінтон або «соціаліста» Берні Сандерса. Сенатор від Флориди Марко Рубіо заявив про свою відданість партії і, відповідно, готовність підтримати того, хто переможе на праймеріз від республіканців. Губернатор Огайо Джон Кейсік виявив найбільше сумніву і сказав, що Трамп «іноді робить ситуацію дещо заскладною», однак зрештою також визнав, що підтримає Трампа, якщо той стане кандидатом від партії.

Трамп також ствердно відповів на запитання, чи він підтримає кандидата від республіканців, якщо він сам не переможе на попередніх виборах.

У партії нині докладають зусиль для формування антитрампівської коаліції, яка би заохотила виборців підтримати одного з конкурентів Трампа, що претендують на роль кандидата на президентських виборах від Республіканської партії. Нагадаємо, на даний момент на попередніх виборах Трамп здобув найбільшу кількість голосів делегатів, за ним іде Круз, далі — Рубіо. На четвертому місці, маючи значне відставання,— Кейсік.

Поділитись

«Супервівторок» у США: чого очікувати Україні від Трампа і Клінтон? (02.03.2016)

ВідправитиFacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1I5lc

«Супервівторок» у США: чого очікувати Україні від Трампа і Клінтон? (02.03.2016)

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!