Кількість біженців на кордоні між Грецією та Македонією швидко зростає

Кількість біженців на грецько-македонському кордоні перевищила десять тисяч осіб. Представники гуманітарних організацій побоюються, що ситуація може вийти з-під контролю.

Вже більше десяти тисяч біженців зібралися у середу, 2 березня, на кордоні між Грецією та Македонією в надії потрапити далі у Європу. Ситуація в прикордонному грецькому селі Ідомені може вийти з-під контролю, якщо нікому не дозволятимуть перетинати кордон, попереджають представники гуманітарних організацій.

«Тут вже 11 тисяч людей, а умови дуже погані,— цитує слова співробітника гуманітарної організації „Лікарі без кордонів“ агентство Reuters.— Ми побоюємося, що ситуація може вийти з-під контролю, коли ця цифра перевищить 12 тисяч».

Водночас, як повідомляє агенція dpa, у грецьке портове місто Пірей щодня з островів в Егейському морі продовжують прибувати близько тисячі біженців.

За даними ООН, з початку 2016 року до берегів Греції прибули вже понад 130 тисяч біженців. В ООН вважають, що країна не впорається з цією проблемою самотужки.

За словами речника Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН), Греції загрожує гуманітарна криза через скупчення біженців на її північному кордоні, які не можуть потрапити на «балканський маршрут».

Поділитись

Криза біженців: сутички на кордонах ЄС (01.03.2016)

ВідправитиFacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1I58f

Криза біженців: сутички на кордонах ЄС (01.03.2016)

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!