Саакашвілі заявив, що порушуватиме кодекс етичної поведінки держслужбовців

Голова Одеської обласної державної адміністрації (ОДА) Міхеїл Саакашвілі має намір порушувати постанову Кабінету міністрів про стандарти етичної поведінки державних службовців. Про це він заявив на Антикорупційному форумі у Вінниці, повідомляє телеканал «112 Україна».

«Вийшла постанова Кабміну, яка реально направлена на одне – заборонити нам їздити на форуми і спілкуватися з вами. Називається „Кабмін вимагає від держслужбовців утриматися від публічної критики органів державної влади та їх посадових осіб“. Згідно з постановою, держслужбовці повинні дотримуватися таких принципів: гідна поведінка, лояльність, політична нейтральність, сумлінність, служіння державі, це має передбачати позитивний імідж держави і утримання від прояву публічної критики держорганів і посадових осіб. Я думаю, що за такі речі в Україні вже один раз змінилася влада. Це було 2 роки тому. І ми памʼятаємо знамениті закони в цьому ж дусі, які прискорили кінець», – зазначив губернатор.

При цьому Саакашвілі зазначив, що має намір порушувати цю постанову. «Я відразу буду порушувати цю постанову. Я думаю, що це погана постанова, відразу буду критикувати», – підкреслив він.

1 березня Кабмін оприлюднив стандарти етичної поведінки, згідно з якими держслужбовцям слід утриматися від критики влади.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!