Німецький суд дозволив призначати біженцям місце поселення

Шукачі притулку з Сирії (фото з архіву)

У вівторок, 1 березня, Європейський Суд у Люксембурзі виніс рішення, згідно з яким біженцям можна приписувати місце проживання задля полегшення їхньої інтеграції у німецьке суспільство. Рішення суду стосується окремої категорії біженців, які мають обмежений статус, а не постійний притулок. Водночас, уряд Німеччини розглядає таке рішення, як підтвердження права влади адміністративними рішеннями визначати місця для розселення мігрантів, повідомляє агентство Reuters.

Німеччина, імовірно, у майбутньому зобовʼязуватиме біженців, які отримали притулок, оселятися у визначеному місці. Правову підставу для цього уряд вбачає у рішенні Європейського суду.

Це рішення важливе для Німеччини тому, що урядова коаліція в Бундестазі планує поширити практику примусового розселення на більшість осіб, що отримали притулок. З огляду на кризу біженців, уряд сподіваються, що це допоможе уникнути скупчення біженців у великих містах.

Як повідомляється, міністерство внутрішніх справ Німеччини вже працює на відповідним законом. Міністр внутрішніх справ Німеччини Томас де Мезьєр заявив, що вважає призначення місця проживання для біженців необхідною умовою для того, щоб місця їхнього компактного проживання не перетворювалися на гетто.

Федеральний адміністративний суд Німеччини направив справу двох сирійців, які прибули в Німеччину в 1998 та 2001 роках, до Люксембургу для перевірки сумісності їхнього «обмеженого» статусу с законами ЄС. Відповідно до німецького законодавства, додаткова допомога біженцям повʼязана з вимогами до місця їхнього проживання.

Поділитись

Пожорсткішання правил для біженців у Німеччині (29.01.2016)

ВідправитиFacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1Hm3Y

Пожорсткішання правил для біженців у Німеччині (29.01.2016)

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!