На півночі Франції почали розбирати нелегальний табір біженців

Демонтаж табору біженців, відомого як Джунглі

Французька влада приступила до демонтажу нелегального табору біженців у північному портовому місті Кале в понеділок, 29 лютого. Два бульдозера і близько 20 робітників вже почали розбирати саморобні споруди.

Близько 20 робітників приступили до демонтажу табору біженців у французькому місті Кале. Волонтери заявляють, що мігранти все одно не залишать цього місця.

Цей крок став шоком для волонтерів та співробітники гуманітарних організацій, які витратили місяці, намагаючись поліпшити умови перебування в таборі. «Ці люди (біженці. - Ред.) хочуть дістатися Великобританії і не залишать цього місця. У підсумку вони потраплять лише у ще більшу скруту, особливо в зимовий період»,— цитує агентство AFP слова однієї волонтерки.

Нагадаємо, 25 лютого суд у Ліллі дозволив часткове знесення табору біженців поблизу порту Кале після того, як сплив кінцевий термін, до якого близько тисячі біженців повинні були залишити південну частину табору.

Табір, відомий як «Джунглі», населений біженцями, які намагаються дістатися до Великобританії через Євротунель або на суднах, що перетинають Ла-Манш.

Поділитись

Біженці продовжують штурмувати Євротунель

ВідправитиFacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1GA8D

Біженці продовжують штурмувати Євротунель

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!