Сирійська опозиція заявляє про загрозу зриву перемир"я у країні

Робоча група щодо Сирії під егідою ООН обговорить у Женеві порушення режиму припинення вогню.

Сирійська опозиція заявляє, що атаки з боку урядових військ загрожують «цілковитим анулюванням» угоди про припинення вогню у Сирії. За словами глави делегації сирійської опозиції на мирних переговорах Асаада аль-Зоубі, мирна угода, яка вступила в силу 27 лютого, зазнала краху ще до початку дії.

«Ми маємо інші способи захистити наших людей»,— процитував слова аль-Зоубі телеканал Al Arabiya al Hadath, не уточнивши, які саме заходи мав на увазі представник сирійської опозиції, інформує Reuters. За його словами, немає жодних підстав вважати, що готується якась основа для проведення мирних переговорів, які ООН планує відновити 7 березня.

У той же час, як стало відомо, о 15 годині 29 лютого відбудеться засідання робочої групи під егідою ООН для обговорення порушення крихкого перемир’я у Сирії, повідомляє агентство AFP з посиланням на джерело в дипломатичних колах однієї із країн Заходу.

Раніше міністр закордонних справ Франції Жан-Марк Еро заявив, що Франція скликає термінове засідання робочої групи щодо Сирії через порушення режиму припинення вогню.

Дивитись відео10:39

Поділитись

Туреччина на межі вторгнення в Сирію — DW Новини (18.02.2016)

ВідправитиFacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1Hxl5

Туреччина на межі вторгнення в Сирію — DW Новини (18.02.2016)

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!