Німеччина і Марокко домовилися про пришвидшення процедури депортації мігрантів

Мухаммед Хассад і Томас де Мезьєр

Марокко зобовʼязується прийняти своїх громадян, яких повинні депортувати з Німеччини. Про це заявив міністр внутрішніх справ Марокко Мухаммед Хассад після зустрічі з німецьким міністром внутрішніх справ Томасом де Мезьєром у понеділок, 29 лютого. Передовсім увага приділятиметься тим марокканцям, які приїхали до Німеччини у 2015 році і намагалися видати себе за біженців із Сирії, повідомляє Deutschlandfunk.

Міністри внутрішніх справ Німеччини та Марокко досягли згоди щодо повернення на батьківщину марокканців, які подали заяви на притулок у Німеччині як сирійські біженці.

Ідентифікацію порушників здійснюватимуть на основі відбитків пальців, заявив де Мезьєр. Марокканська сторона обіцяє розглянути всі відповідні запити протягом 45 днів. Обидва міністри згодні з необхідністю якнайшвидшого підписання угод, які б регулювали сферу безпеки і про які вже довгий час велися перемовини.

Згідно з даними Федерального відомства з питань міграції і біженців, минулого року до Німеччини прибули 10 тисяч вихідців із Марокко. За статистикою, лише 3,7 відсотка вихідців із північної Африки отримують статус біженця в Німеччині.

Як повідомлялося раніше, посольства і відомства Алжиру, Марокко і Тунісу деякий час ігнорували прохання німецького уряду про співпрацю в питаннях депортації.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!