Екс-президент "Баварії" достроково вийшов із в"язниці

Улі Генесс

Екс-президент футбольного клубу «Баварія» Улі Генесс у понеділок, 29 лютого, вийшов із вʼязниці після відбуття половини терміну увʼязнення. Про це повідомили у баварському міністерстві юстиції. Генесс мав відсидіти три з половиною роки. Його відпустили під особисте зобовʼязання. Точний час та місце звільнення Генесса в міністерстві не назвали.

Екс-президента футбольного клубу «Баварія» звільнили після відбуття половини терміну увʼязнення, до якого його засудили за несплату податків.

Як повідомлялося, Генесс потрапив до в’язниці за несплату податків. На початку січня минулого року йому було послаблено умови відбування покарання: колишній президент футбольного клубу мав можливість упродовж дня працювати поза межами установи виконання покарань і лише на ніч повертатися за ґрати.

64-річний Генесс із того часу працював у департаменті молодіжних команд «Баварії». Останнє Різдво йому дозволили провести удома — екс-президент «Баварії» запросив на свято до себе також 30 біженців.

Улі Генесс із 2 червня 2014 року відбуває покарання за несплату щонайменше 28,5 мільйона євро податків у в’язниці баварського міста Ландсберг-на-Лесі. Суд у Мюнхені засудив його до трьох років та шести місяців увʼязнення. Генесс відшкодував завдані державі збитки, сплативши щонайменше 43 мільйони євро.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!