Джерела повідомляють, що Яценюк піде у відставку. Його речниця спростовує

Суперечлива інформація про можливу відставку прем’єр-міністра Арсенія Яценюка з’явилася у п’ятницю ввечері.

Дані про те, що керівник Кабміну погодився піти у відставку «Українській правді» підтвердило три джерела в уряді та коаліції. Водночас інші співрозмовники в оточенні президента та прем’єра цю інформацію спростували.

Зокрема, спростування надійшло від прес-секретаря голови уряду Ольги Лаппо, а також речника президента Святослава Цеголка.

Глава фракції «Народний фронт» Максим Бурбак заявив «Українській правді», що не буде коментувати цю інформацію, бо перебуває у відрядженні. «Але я думаю, що це фейк»,— сказав Бурбак.

Один зі співрозмовників, який підтверджує повідомлення про відставку Яценюка, каже, що таке рішення начебто було озвучене на засіданні так званої «стратегічної сімки», яке відбулося в п’ятницю вдень в Адміністрації президента.

Згідно з анонімно наданою інформацією, Яценюк може подати у відставку на позачерговому засіданні ВР. У той же час майбутнім технічним прем’єром начебто пропонують стати Наталії Яресько.

Як відомо, «стратегічною сімкою» називають групу найближчого оточення президента та премʼєра, яка останнім іноді вирішує головні питання у країні.

До неї входять самі президент і премʼєр, голова АП Борис Ложкін, спікер парламенту Володимир Гройсман, голова РНБО Олександр Турчинов, голова фракції БПП Юрій Луценко та голова МВС Арсен Аваков.

Кілька осіб, які входять до «стратегічної сімки», в коментарі «Українській правді» спростували інформацію про відставку Яценюка.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!