П.Клімкін озвучив стратегію повернення Криму Україні

Стратегію повернення Криму Україні озвучив міністр закордонних справ П.Клімкін

Павло Клімкін

з посиланням на сторінку МЗС в Facebook.

Перший, за словами міністра, це — міжнародно-правовий елемент.

“Його ключові складові — це підтримка єдності і солідарності цивілізованого світу, підтримка політики невизнання та політики санкцій”, — сказав П.Клімкін.

У рамках цього елементу, а його словами, важливо проводити роботу з усіма країнами, міжнародними організаціями, політиками, громадянським суспільством для того, щоб встановити чіткий пресинг на Росію для недопущення порушень прав людини та для встановлення постійного моніторингу.

Одночасно необхідно тиснути на Росію в рамках конвенцій: конвенції щодо морського права, конвенції щодо заборони фінансування тероризму, а також підтримувати українські компанії, які звертаються у відповідний арбітраж, щоб компенсувати збитки через тимчасову окупацію Криму.

“Другий дуже важливий елемент: оскільки люди, які знаходяться зараз в ‪Крим‬у, українські громадяни, знаходяться під шаленим впливом російської пропаганди, ми маємо їм показати нашим прикладом, що їхнє майбутнє — в європейській демократичній Україні, а не в Криму під російською тимчасовою окупацією, де вони можуть йти тільки в нікуди”, — резюмував П.Клімкін.

Раніше повідомлялось, що Європарламент прийняв резолюцію, у якій напряму повʼязав зняття санкцій з РФ з поверненням Криму.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!