Німеччину на "Євробаченні" представлятиме 17-річна школярка

Представниця Німеччини на Євробаченні-2016 Джеймі-Лі Крівіц

У німецькому національному відборі на пісенний конкурс «Євробачення-2016» у четвер, 25 лютого, здобула перемогу 17-річна школярка Джеймі-Лі Крівіц. На фінал конкурсу до Стокгольма вона поїде з англомовною піснею «Ghost» («Привид»).

На фінал конкурсу до Стокгольма Джеймі-Лі Крівіц поїде з англомовною піснею «Ghost». Попереднього німецького претендента торік відкликали через протести громадськості.

Для виступу на відбірковому конкурсі дівчина вибрала стиль японських коміксів манга. В інтервʼю німецьким ЗМІ вона розповіла, що на шоу у Стокгольмі вона має намір одягнути «веганський» костюм — без використання шкіри, вовни, пірʼя та шовку. Зразком для наслідування Крівіц вважає співачку Лєну, яка у 19-річному віці перемогла на «Євробаченні-2010».

Нагадаємо, що у листопаді 2015 року представником Німеччини у європейському пісенному конкурсі був фактично призначений шестиразовий лауреат німецької музичної премії Echo Ксавʼєр Найду. Але невдовзі заявку відкликали через протести громадськості, яку обурили звʼязки Найду з праворадикальними угрупованнями.

Україну на «Євробаченні-2016» у Стокгольмі представлятиме співачка Джамала з піснею «1944». Півфінали пройдуть 10 травня і 12 травня, а фінал конкурсу — 14 травня 2016 року. Шведське громадське телебачення SVT обіцяє, що шоу у 2016 році буде «чарівним».

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!