Лисенко розповів про вплив російських лобістів на Заході

Європейські політики, які намагаються зрівняти в конфлікті на Донбасі Російську Федерацію і Україну, можуть бути повʼязані з російським бізнесом.

Про це в ефірі телеканалу «112 Україна» заявив спікер Адміністрації президента з питань антитерористичної операції Андрій Лисенко.

«Це означає, що ці політики, можливо, повʼязані з російським бізнесом. Це те російське лобі, яке відкрито фінансується РФ, і це не тільки в Європі, це спостерігається і на азіатському напрямку, і навіть в США. Ми не виключаємо того, що РФ буде посилювати вплив на цих лобістів, і в деяких з моментів вони будуть активізуватися, особливо це буде помітно під час підготовки до виборів у будь-якій з країн, тому що росіяни дуже чітко спостерігають і стежать за цією внутрішньополітичною ситуацією в кожній країні, вони аналізують цю ситуацію і навіть створюють нові політичні партії на території цих країн»,— сказав він.

Лисенко додав, що відповідна ситуація спостерігається «в Польщі, Угорщині, в Німеччині є деякі депутати, які виступають, відкрито лобіюють російські інтереси і в тому числі, і у Франції».

Раніше віце-президент Європарламенту Ришард Чарнецький заявив, що в Євросоюзі зростає активність проросійських сил. На його думку, ЄС повинен говорити про Росію голосом «Польщі і інших країн Центральної та Східної Європи» і протистояти проросійському лобі, яке «активно діє не тільки в бізнесі, але навіть і в офіційних структурах ЄС».

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!