Ципрас погрожує блокуванням рішень ЄС

Алексіс Ципрас

Греція блокуватиме політичні рішення ЄС, допоки не відбудеться реального перерозподілу біженців серед країн Євросоюзу. Про це заявив премʼєр-міністр країни Алексіс Ципрас у середу, 24 лютого, виступаючи в грецькому парламенті. Представник грецького уряду у коментарі інформагенції AP на умовах анонімності зауважив, що Ципрас мав на увазі, зокрема, рішення, які планують ухвалити на саміті щодо кризи біженців 7 березня.

Греція може блокувати рішення самітів ЄС у випадку, якщо домовленості про перерозподіл біженців не будуть виконані, застеріг Алексіс Ципрас.

Як зазначив Ципрас, Греція вимагає негайного виконання домовленостей щодо прийому біженців. Афіни не бажають миритися з фактом, що є країни, які не прийняли жодного біженця, але при цьому будують паркани. Конференцію у Відні, на яку Афіни не запросили, глава грецького уряду назвав «ганьбою». Ципрас наголосив, що даний захід відбувається не в рамках ЄС і не враховує інтереси Греції.

Алексіс Ципрас раніше 24 лютого зателефонував федеральній канцлерці Німеччини Анґелі Меркель та поскаржився, що часткове закриття «балканського маршруту» призвело до накопичення тисяч біженців на території Греції.

Нагадаємо, з початку 2016 року до Греції, за різними оцінками, прибули від 82 до 102 тисяч біженців.

Поділитись

Біженці поспішають до Європи до закриття кордонів (26.01.2016)

ВідправитиFacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1HkKZ

Біженці поспішають до Європи до закриття кордонів (26.01.2016)

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!