ЄС і Туреччина проведуть саміт щодо кризи біженців 7 березня

Євросоюз і Туреччина проведуть саміт щодо розвʼязання кризи біженців 7 березня. Про це заявив президент Європейської Ради Дональд Туск у середу, 24 лютого, виступаючи в Європарламенті. «Велика кількість новоприбулих, яку ми й досі фіксуємо, повинна знизитися і швидко»,— зазначив Туск, підкресливши, що саме тому зустріч проведуть на початку березня, цитує інформагенція dpa.

Біженці на сирійсько-турецькому кордоніУ саміті 7 березня очікується участь всіх глав урядів країн ЄС. Окремі переговори відбудуться щодо шляхів збереження Шенгенської зони.

Як додав глава Єврокомісії Жан-Клод Юнкер, очікується, що лідери усіх 28 країн ЄС візьмуть участь у саміті. Також буде проведено окремі переговори щодо шляхів збереження Шенгенської зони.

Як повідомлялося, міні-саміт ЄС-Туреччина у лютому було скасовано через теракти в Анкарі.

У листопаді минулого року ЄС дійшов угоди з Туреччиною щодо надання країні 3 мільярдів євро в обмін на допомогу у скороченні потоку біженців, більшість яких прибувають до країн ЄС з Близького Сходу через Туреччину. Однак скорочення потоку поки що не спостерігається: за різними даними, з початку року до узбережжя Греції прибули від 82 до 103 тисяч нових біженців.

Поділитись

Brexit і біженці — головні проблеми саміту ЄС (19.02.2016)

ВідправитиFacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1HysB

Brexit і біженці — головні проблеми саміту ЄС (19.02.2016)

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!