Кримінальними засобами корупцію не можна подолати — правозахисник

Для подолання топової корупції необхідно розділити бізнес і владу. Про це в ефірі “5 каналу” заявив правозахисник Євген Захаров.

“Я думаю, що для подолання топової корупції необхідно розділити бізнес і владу. Це є головним завданням. Якщо цього не робити, всі розмови про те, що буде подолана топова корупція, залишаться тільки розмовами”, — зазначив він.

На запитання, який ще є спосіб розірвати політику і бізнес, окрім складання мандату, експерт сказав: “Найпростіше — складання мандату. Більш суттєвим є те, щоб змінити ситуацію з кожним державним монополістом таким чином, щоб жоден олігарх поруч не стояв і не користався з його діяльності для себе, як це сталося зараз з “Нафтогаз України”.

Він додав: “Тут треба просто дивитися, звідки виростає корупція, і крозглядати, що там треба зробити, як змінити умови діяльності тих чи інших структур — окрім державних монополістів, це наші 12 олігархічних холдингів. Треба подивитися по кожному, де вони ці зв’язки з владою використовують для себе і все обрубати. Ніякими кримінальними засобами корупцію не можна подолати. Це для мене очевидно”.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!