Бойовики відпустили з полону волонтера Черенкову і анонсували обмін 25 лютого

Керівника волонтерської групи «Відповідальні громадяни» Марину Черенкову, затриману бойовиками в Донецьку, відпустили.

Про це повідомила народний депутат фракції партії «Блок Петра Порошенка» Ірина Геращенко.

«Хороша смс від родини волонтерки Марини Черенкової. Її випустили і депортують з окупованого Донецька»,— написала Геращенко на своїй сторінці у Facebook.

Своєю чергою член організації «Відповідальні громадяни» Енріке Менендес також повідомив, що «ДНР» звільнила і передала Україні Черенкову.

Про це волонтер написав у Facebook.

«Марину Черенкову, одну із засновників групи „Відповідальні громадяни“ відпустили з „МДБ“, де її тримали з 29 січня. Вона так само, як і ми депортована з території „ДНР“. Наразі вона вже на українській території»,— повідомив Менендес.

За його словами, звинувачення Черенкової будувалося на співробітництві з міжнародними, в основному американськими, неурядовими організаціями.

Тим часом представник самопроголошеної «ЛНР» в робочій підгрупі з гуманітарних питань та обміну полоненими контактної групи Ольга Кобцева заявила, що обмін полоненими може відбутися в четвер, 25 лютого, передає «ЛуганскИнформЦентр».

«Обмін у нас відбудеться в четвер. Формула та сама, місце те ж — на мосту біля Щастя, приблизно в обід»,— повідомила Кобцева.

Зауважимо, що йдеться про формулу «чотири на вісім».

Нагадаємо, 30 січня Менендес повідомив, що Марину Черенкову затримали в Донецьку імовірно представники так званого Міністерства державної безпеки «Донецької народної республіки». За його словами, він звернувся до «МДБ», і до так званої «поліції ДНР», але ніякої інформації про затримання Черенкової не отримав.

Пізніше Менендес повідомляв, що 2 лютого бойовики «ДНР» вигнали з Донецька членів волонтерської групи «Відповідальні громадяни».

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!