"Самопоміч" поскаржилася до Генпрокуратури, що система голосування "Рада" їх "ігнорує"

Депутати від «Самопомочі» зареєстрували запит в ГПУ через можливе втручання у роботу парламентської системи «Рада». Про це 22 лютого 2016 року повідомила депутатка Анна Романова, передає «Українська правда».

За її словами, під час години запитань до уряду жоден депутат від «Самопомочі» чи «Батьківщини» не зміг поставити запитання міністрам.

"Електронна система «Рада» чомусь «випадковим чином» обрала лише провладних депутатів: від «БПП», «НФ» та «Оппоблоку»,— заявила депутатка.

Через це у «Самопомочі» виникли підозри щодо можливого втручання у роботу системи «Рада», які посилились тим, що під час голосування за відставку уряду, програма «не зарахувала голос депутата з „Самопомочі“ Олени Сотник».

"Депутати з «Самопомочі» зареєстрували депутатське звернення до ГПУ з метою провести розслідування за фактом навмисного втручання в електронну систему «Рада»,— повідомила Романова.

Нагадаємо, 18 лютого фракція «Самопомочі» офіційно вийшла зі складу владної парламентської коаліції «Європейська Україна», а вже 19-го — заявила про перехід в опозицію.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!