У ОРДО хочуть перенести вибори на 2017 рік, а в ОРЛО - на квітень 2016

Ватажки окупованих частин Донецької і Луганської областей розійшлися в часі, коли треба проводити місцеві вибори.

Так, ватажок окупованої частини Донецької області Олександр Захарченко вважає, що місцеві вибори в ОРДО можуть відбутися не раніше 2017 року, пише «Українська правда».

«Україна хоч і змінила насильницьким шляхом Конституцію, перенесла розгляд на наступну сесію — серпень, вересень. Потім три місяці на підготовку виборів, а це вже 31 грудня. Ніхто на новий рік вибори не проводить, тобто це вибори на 2017 рік. Але Україні вибори на нашій території не вигідні»,— заявив Захарченко.

У свою чергу ватажок ОРЛО Ігор Плотницький підписав «указ» про перенесення місцевих виборів з 21 лютого на 24 квітня 2016 року.

«Перенести день проведення перших виборів місцевих голів і територій, на яких вони проводяться, певним указом глави Луганської народної Республіки … з 21 лютого 2016 на 24 квітня 2016 року»,— говориться в «указі».

ОРДО і ОРЛО збиралися провести псевдовибори восени 2015 року. Згідно з Мінськими угодами вибори можуть бути проведені тільки за українським законодавством після виведення російських військових і озброєння, а також взяття під контроль українською стороною свого кордону. Росія і бойовики відмовляються слідувати такій послідовності.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!