Крістін Лагард обрано директоркою-розпорядницею МВФ на другий термін

Крістін Лагард

Рада директорів Міжнародного валютного фонду (МВФ) у пʼятницю, 19 лютого, обрала Крістін Лагард директоркою-розпорядницею Фонду на другий пʼятирічний термін, який почнеться 5 липня 2016 року. Про це стало відомо з прес-релізу, розміщеного на сайті Фонду. Лагард була єдиною кандидаткою на посаду директора-розпорядника.

Рада директорів МВФ обрала Крістін Лагард директоркою-розпорядницею Фонду на другий термін. Це рішення обґрунтовано сильним та мудрим лідерством Лагард під час першого терміну на посаді.

«Приймаючи це рішення, Рада відзначила сильне та мудре лідерство пані Лагард під час першого терміну на посаді»,— заявив дуаєн Ради директорів МВФ Олексій Можин. За його словами, Рада продовжить тісну співпрацю з директоркою-розпорядницею, щоб досягнути мети Фонду — забезпечити глобальну економічну та фінансову стабільність.

Лагард офіційно представили кандидаткою на посаду директорки-розпорядниці 22 січня. Її кандидатуру підтримали представники Європи, США та Латинської Америки. Очоливши МВФ 2011 року, Лагард стала першою жінкою на посаді директорки-розпорядниці Фонду.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!