Саудівська Аравія не скорочуватиме видобуток нафти

Заява міністра закордонних справ країни може свідчити про невдачу спроби нафтовидобувних країн домовитися про обмеження видобутку.

Саудівська Аравія «не готова» скорочувати видобуток нафти, заявив у четвер, 18 лютого, в інтервʼю агентству AFP міністр закордонних справ країни Адель аль-Джубейр.

«Хоч інші виробники хочуть обмежити або домовитися про заморожування додаткового видобутку, який може мати вплив на ринок, але Саудівська Аравія не готова скорочувати видобуток. На нафтове питання впливають пропозиція, попит та ринкові сили. Королівство захищатиме свою частку ринку»,— сказав міністр.

Заява аль-Джубейра може свідчити про невдачу спроби нафтовидобувних країн обмежити видобуток. Нагадаємо, що 16 лютого Саудівська Аравія та Росія домовилися заморозити видобуток, якщо так само зроблять і інші країни-виробники нафти. Венесула, Катар та Кувейт також погодилися заморозити видобуток.

Ціни на нафту вже впали на 70 відсотків порівняно з серединою 2014 року. Падінню цін сприяє надмірна пропозиція нафти на ринку. Нещодавно експорт чорного золота відновиви Іран.

DW.COM

Замороження рівня видобутку нафти: стрибка цін аналітики не очікують

Ціни на нафту відновили падіння з виходом Ірану на європейський ринок

Наприкінці минулого тижня ціни на нафту злетіли на 10 відсотків, проте після початку поставок іранської нафти на ринок Європи, скепсис щодо цін на нафту повернувся на ринок. (15.02.2016)

Іран розпочав експорт нафти до Європи

Перша партія нафти обсягом чотири мільйони барелів готова до відправки в Європу. Покупцями виступили французькі, російські та іспанські компанії. (14.02.2016)

Поділитись

Ціни на нафту: скільки ще триватиме падіння?

ВідправитиFacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1HROd

Ціни на нафту: скільки ще триватиме падіння?

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!