Ляшко готовий брати участь у формуванні нової коаліції

Олег Ляшко

Парламентська фракція Радикальної партії готова брати участь у формуванні нової коаліції у Верховній Раді. Про це в четвер, 18 лютого, заявив її керівник Олег Ляшко. «Ми пропонуємо план дій, ми готові брати участь у формуванні нової коаліції, у новій програмі дій, у формуванні нового уряду, який здатний вивести країну з прірви»,— заявив лідер партії Олег Ляшко. При цьому він зазначив, що фракція Радикальної партії залишається в опозиції, пише «Інтерфакс-Україна».

Ляшко заявив, що його фракція не висуває кадрових вимог до нового уряду, але вважає, що потрібен новий прем’єр-міністр і нова програма дій.

Напередодні Ляшко заявляв, що премʼєр-міністр Арсеній Яценюк провів з ним розмову щодо переформатування коаліції та формування нового уряду. За словами Ляшка, його фракція не ставить жодних вимог до кадрового складу, однак, на його думку, Яценюк «продемонстрував, що не здатний поліпшити життя людей». Також Ляшко заявив про необхідність нової антикризової програми.

Заклики до виходу з коаліції

Нагадаємо, фракція Радикальної партії залишила коаліцію наприкінці 2015 року. 16 лютого 2016 року лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила, що після невдалого голосування в парламенті за відставку уряду «почалася історія створення нової коаліції». Наступного дня «Батьківщина» вийшла з коаліції, назвавши її «клановою» і «фасадною», та закликавши депутатів інших фракцій також залишити коаліцію.

У «Блоці Петра Порошенка» заявили, що не відкликатимуть підписи під коаліційною угодою, проте констатували фактичний розвал коаліції. При цьому лідер фракції Юрій Луценко наголосив, що фракція Радикальної партії може знову стати повноцінним членом коаліції, нагадавши, що свій підпис під коаліційною угодою Ляшко все ще не відкликав.

27 листопада 2014 року пʼять фракцій у Верховній Раді ухвалили рішення про створення парламентської коаліції. До парламентської більшості увійшли фракції «Блоку Петра Порошенка», «Народного фронту», Обʼєднання «Самопоміч», Радикальної партії Олега Ляшка та «Батьківщини».

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!