Австрія встановлює денний ліміт на в"їзд біженців

Австрія з 19 лютого обмежує кількість біженців, які можуть вʼїхати в країну упродовж дня. Аналогічне рішення змушена була прийняти і Словенія.

Австрійський уряд з 19 лютого обмежує кількість біженців, які можуть упродовж дня вʼїхати в країну, а також кількість заяв про надання притулку, які можуть бути подані на південному кордоні Австрії. Про це у середу, 17 лютого, заявила міністерка внутрішніх справ Австрії Йоганна Мікль-Лайтнер в інтервʼю місцевому агентству APA.

Як зазначила міністерка, на південному кордоні країни прохачі притулку зможуть подавати тільки 80 заяв на добу. Загалом в країну впускатимуть 3200 біженців на добу, які зможуть «просити про міжнародний захист в одній із сусідніх країн», цитує слова Мікль-Лайтнер агентство dpa. Ця подвійна верхня межа діятиме до подальших розпоряджень. Якщо однієї з них буде досягнуто, то пропуск через кордон призупинять. При цьому міністерка не виключила скупчення біженців зі словенського боку кордону. Напередодні Відень заявив про відновлення повного контролю на південному кордоні країни — зі Словенією, Угорщиною та Італією.

Щодо ліміту у 80 заяв про надання притулку, то йдеться лише про прохання, подані на південному кордоні, а не загалом у країні. З початку року в Австрії вже подано 11 тисяч заяв про надання притулку, тобто в середньому 250 на добу. Відень встановив на цей рік межу кількості заяв у 37 з половиною тисяч. Минулого року в країні було зареєстровано 90 тисяч прохань про надання притулку. За словами Мікль-Лайтнер, це поставило країну на межу можливостей і йдеться про те, щоб зберегти в Австрії «безпеку, порядок та якість життя».

Після Австрії про рішення обмежити потік біженців заявила і Словенія. «Ми будемо діяти в рамках квот, які встановила Австрія»,— зазначила 17 лютого міністерка внутрішніх справ країни Весна Жнідар, цитує агентство dpa. Зараз у Словенію щодня прибувають від однієї до двох тисяч біженців.

DW.COM

Словенія обмежить в’їзд для біженців

Австрія закликає Македонію до закриття для біженців кордону з Грецією

Македонії слід у крайньому разів вдатися до цілковитого закриття для біженців кордону з Грецією, закликав міністр закордонних справ Австрії Себастьян Курц. (12.02.2016)

Німеччина подовжить дію прикордонного контролю до середини травня

За словами міністра внутрішніх справ Німеччини Томаса де Мезьєра, країни Шенгенської угоди та Єврокомісія були сповіщені про збереження посиленого контролю на кордоні ФРН до травня. (11.02.2016)

Поділитись

Австрія обмежила прийом біженців: чого хоче Відень? (21.01.2016)

ВідправитиFacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1HhyC

Австрія обмежила прийом біженців: чого хоче Відень? (21.01.2016)

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!