Українські брати-волонтери з Франції потрапили у ДТП в італійському Турині, один загинув

Українські волонтери з Франції Андрій та Дмитро Дудки потрапили в автокатастрофу в італійському Турині, Андрій загинув, Дмитро – у важкому стані.

.

«Українські волонтери з Франції Андрій та Дмитро Дудки потрапили в автокатастрофу в Турині, Андрій загинув, Дмитро – у важкому стані. Українці у Франції та небайдужі збирають кошти для допомоги»,— йдеться у повідомленні.

За інформацією волонтерського проекту «Інформпростір Одеси та області», хлопці-близнюки родом з Одеси, жили у Франції та були волонтерами.

Брати вирушили на матч «Ювентус-Наполі», але в Турині їхній автомобіль зіткнувся з автобусом.

Андрій помер через дві години після аварії. У нього залишилась вагітна дружина. У Франції вона з чоловіком займалася наукою. Дмитро зараз у комі у лікарні Турина.

Наразі сім’я потребує допомоги у транспортуванні тіла Андрія до Одеси, фінансуванні перебування та лікування Дмитра у лікарні та у перебуванні рідних поряд.

Як повідомляють на сторінці благодійної організації Асоціація Медичної Благодійної Допомоги Франція – Україна (Aide Medicale & Caritative France-Ukrainе), вже створено групу координаційної допомоги. Також встановлено контакт із Посольством Італії.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!