Кемерон веде у Брюсселі переговори про реформу ЄС

Brexit Symbolbild

Премʼєр-міністр Великобританії Девід Кемерон зустрінеться з головою Європарламенту Мартіном Шульцем у вівторок, 16 лютого, для переговорів щодо уникнення можливого виходу Великобританії з ЄС.

Лондон наполягає на необхідності реформ в рамках ЄС. Зокрема, у питаннях обмеження соціальної допомоги для мігрантів і захисту країн, які не використовують євро.

Британський премʼєр зустрінеться з Шульцем та лідерами двох основних політичних груп в Європейському парламенті в надії знайти порозуміння щодо реформ, які він вимагає. Як відомо, Великобританія наполягає на реформуванні ЄС, зокрема у питаннях обмеження соціальної допомоги для мігрантів і захисту країн, які не використовують євро. Лондон очікує, що домовленості щодо реформ вдасться досягнути на саміті ЄС, який почнеться в четвер, 18 лютого.

Президент Європейської Ради Дональд Туск, у свою чергу, заявив, що ЄС переживає «критичний момент» своєї історії. На його думку, «ризик розпаду є реальним», тому що процес реформування насправді дуже складний.

Поділитись

Три загрози для ЄС у 2016-му (11.01.2016)

ВідправитиFacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1Hbbd

Три загрози для ЄС у 2016-му (11.01.2016)

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!