Вперше з 1054 року: Папа Римський та глава РПЦ зустрілися для перемовин

Глава РПЦ Кирило та Папа Римський Франциск на Кубі, 12 лютого

Уперше за багато століть глави римо-католицької та православної церков зустрілися для переговорів. Історична зустріч Папи Римського Франциска з патріархом Московським і всієї Русі Кирилом відбулася у пʼятницю, 12 лютого, в міжнародному аеропорту Гавани. Обох духовних лідерів привітав голова Державної Ради Куби Рауль Кастро.

Історична зустріч Папи Римського Франциска з патріархом Московським і всієї Русі Кирилом відбувається в аеропорту Гавани. Серед тем переговорів — частіші випадків переслідування християн в Азії та Африці.

Як повідомляє агенція dpa, Папа Римський та патріарх планують обговорити серед іншого тривожне зростання кількості випадків гонінь на християн в гарячих точках на Близькому Сході, в Азії та Африці.

Плани проведення такої зустрічі виношувалися впродовж 20 років. Глави двох церков не зустрічалися після Великого розколу 1054 року. Після Гавани понтифік відбуде з багатоденною поїздкою до Мексики.

Поділитись

Енцикліка Франциска: що хоче сказати світу Папа Римський?

ВідправитиFacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1FjwR

Енцикліка Франциска: що хоче сказати світу Папа Римський?

DW.COM

Зустріч папи й патріарха: вони такі різні

Папа Римський та патріарх РПЦ проведуть історичну зустріч на Кубі

Понтифік Франциск та голова Російської православної церкви патріарх Кирил домовилися про безпрецедентну зустріч на Кубі через тисячу років після розколу християнства. (05.02.2016)

Папі Римському присуджено премію імені Карла Великого

Премію імені Карла Великого 2016 року присудили Папі Римському Франциску І. Понтифік отримає її, зокрема, за «сприяння миру, порозумінню, милосердю та толерантності». (23.12.2015)

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!