Іран готовий співпрацювати з Саудівською Аравією шодо Сирії

Тегерану та Ер-Ріяду слід працювати разом задля стабільності у регіоні, зокрема в Сирії та на Близькому Сході в цілому, попри роки напружених відносин, вважає міністр закордонних справ Ірану Мохаммад Джавад Заріф.

Ірану та Саудівській Аравії слід залишити у минулому роки напружених відносин і працювати спільно задля стабільності у Сирії та Близькому Сході. Про це у пʼятницю, 12 лютого, заявив міністр закордонних справ Ірану Мохаммад Джавад Заріф, виступаючи на Мюнхенській конференції з безпеки. «Нам слід працювати разом»,— звернувся глава зовнішньополітичного відомства Ірану до представників Ер-Ріяда, передає агенція Reuters.

«Іран та Саудівська Аравія не можуть виключити один одного з регіону»,— зазначив іранський дипломат. «Ми готові співпрацювати з Саудівською Аравією. (…) Вірю, що Іран та Саудівська Аравія можуть мати спільні інтереси у Сирії»,— наголосив Мохаммад Джавад Заріф.

Раніше у Тегерані вже заявляли про прагнення досягти зменшення напруженості у регіоні. Нагадаємо, міністр закордонних справ Саудівської Аравії Адель аль-Джубейр, у свою чергу, ще наприкінці січня 2016 року заявляв, що повноцінні відносини між країнами не можуть бути відновлені, поки Іран «не змінить свою поведінку» і не діятиме «як нормальна держава».

Поділитись

Саудівська Аравія розірвала дипломатичні відносини з Іраном (4.01.2016)

ВідправитиFacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1HXfx

Саудівська Аравія розірвала дипломатичні відносини з Іраном (4.01.2016)

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!