"Лікарі без кордонів": Троє людей загинули від авіаудару по лікарні в Сирії

Наслідки авіаударів у Сирії (фото з архіву)

Троє людей загинули, шестеро дістали поранень внаслідок авіанальоту на лікарню на півдні Сирії, повідомляє міжнародна благочинна організація «Лікарі без кордонів» у середу, 10 лютого. Згідно з повідомленням, яке цитує dpa, під авіаудар потрапила лікарня, розташована в місті Тафас, що за 12 кілометрів він кордону з Йорданією.

Внаслідок авіаудару у клініці міста Тафас, що на півдні Сирії, загинули троє осіб, повідомляє організація «Лікарі без кордонів». За її даними, з міста втекли вже 20 тисяч мирних жителів.

У повідомленні не йдеться про те, яка авіація вчинила наліт, який стався у минулу пʼятницю. Однак агенція зазначає, що останнім часом у регіоні відбуваються інтенсивні авіаудари сирійських повітряних сил та російської авіації, яка надає підтримку сирійським військам.

Згідно з даними «Лікарів без кордонів», з Тафаса втекли 20 тисяч місцевих жителів. «Лише з початку року у Сирії зазнали бомбардувань 13 медичних закладів. Це демонструє, що навіть клініки більше не є місцями, в яких пацієнти можуть одужувати в безпеці»,— заявили в організації.

Нагадаємо, на початку жовтня минулого року авіанальоту військово-повітряних сил США піддалася лікарня міжнародної організації «Лікарі без кордонів» в афганському місті Кундуз. Влада в Кабулі і американське командування вирішили завдати удару, припускаючи, що в будівлі знаходяться бойовики руху «Талібан». У результаті атаки загинули 22 людини — пацієнти та співробітники лікарні.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!