Ляшко заявив, що виходить з переговорів у Раді

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко заявив, що його політсила виходить з переговорного процесу з коаліційними політичними силами у Верховній Раді «у звʼязку з їх відмовою сформувати нову коаліцію і уряд».

Про це він пише на своїй сторінці у Facebook у понеділок.

За його словами, «фракції коаліції відмовили Радикальній партії у врахуванні пропозицій щодо формування нової коаліційної угоди та, на її основі, нового професійного уряду».

«Робочі групи із залученням уповноважених представників РПЛ не проводились, офіційної відповіді на відкрите звернення Радикальної партії до президента, прем’єр-міністра та спікера парламенту не надійшло. Замість обговорення програмових засад діяльності нової коаліції та уряду нам наполегливо пропонували звести розмову до банального поділу посад»,— йдеться в заяві Ляшка.

«Тому ми заявляємо про вихід із переговорного процесу у звʼязку із відмовою влади сформувати нову коаліцію та новий уряд, на чому ми наполягали»,— зазначає Ляшко.

Раніше парламентська частина Радикальної партії заявляла про готовність знову увійти до складу коаліції у випадку виконання висунутих нею умов в політичній та економічній площині.

Джерела повідомляли, що з партією Ляшка йдуть перемовини про повернення в коаліцію. Умовою повернення називали посади віце-премʼєра і міністра екології.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!