Заява про відставку А.Абромавичуса стала несподіванкою для колективу – заступник міністра

Попри тривале попереднє обговорення відставки міністра економічного розвитку й торгівлі Айвараса Абромавичуса, його заява стала несподіванкою для колективу міністерства. Про це в ефірі “5 каналу” повідомила заступник очільника МЕРТ, керівник апарату Юлія Клименко.

“Ми обговорювали це не один раз. Це було вже протягом кількох місяців, тому що ми розуміли, що чимдалі зменшується темп реформ, ми якось починаємо рухатися не в той бік. Ми це обговорювали, але таке швидке ухвалення рішення для нас було теж сюрпризом”, — заявила вона.

Водночас вона наголосила, що команда міністерства підтримує рішення міністра: “І я персонально його підтримую, тому що це право міністра. Якщо він не бачить можливості далі реалізовувати свою політику і бути міністром ефективним, можливо, найкращий варіант — піти у відставку”.

Як раніше повідомлялось, Міністр економічного розвитку і торгівлі А.Абромавичус прийняв рішення подати у відставку. Про це він заявив під час брифінгу в середу, 3 лютого.

За його словами, причина відставки — активізація блокування системних реформ в Україні, тиск на команду міністра.

Нагадаємо, 2 грудня 2014 року Верховна Рада затвердила склад Кабінету міністрів, до якого увійшов А.Абромавичус як міністр економічного розвитку і торгівлі.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!