"Батьківщина" і "Самопоміч" не працюватимуть з урядом Яценюка

Фракції «Батьківщини» та «Самопомочі» відмовились працювати з чинним урядом Арсенія Яценюка.

Про це після ради коаліції за участі премʼєра заявив благодійник голови «Батьківщини» Сергій Соболєв, передає кореспондент «Української правди».

«Кожна частина висловилася, чи готова вона працювати з цим урядом. Виходячи з відповіді, ні частина „Батьківщина“, ні частина „Самопоміч“ з цим премʼєром працювати не буде»,— зазначив він.

«Ясно, що „Народний фронт“ заявили, що вони будуть працювати з цим премʼєром, „Блок Петра Порошенка“ вимагає переформатування уряду, тоді вони готові працювати з цим премʼєром»,— зазначив Соболєв.

Він також повідомив, що якщо Яценюк залишиться премʼєром, «Батьківщина» не пропонуватиме свої кандидатури у Кабмін.

«Ми заявили, що в разі, якщо залишається цей премʼєр і ця економічна політика, ми в цей уряд не підемо»,— підкреслив Соболєв.

«Обговорювалося також питання, чи готовий „Народний фронт“, якщо піде Арсеній Яценюк, продовжувати працювати в коаліції. Відповідь вперше не була така категорична, вони сказали, що будуть думати виходячи з ситуації»,— наголосив депутат.

Він також повідомив, що Яценюк ще раз запросили на засідання ради коаліції в понеділок.

У той же час голова фракції НФ Максим Бурбак заявив, що уряду треба дати працювати.

«Фракція НФ підтримує те, що у четвер заявили на уряді, що потрібно припинити цю істерію навколо відставки уряду і дати людям нормально працювати і впроваджувати реформи»,— сказав Бурбак.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!