Переговори про відправлення Савченко додому тривають, - адвокат

Обвинувальний вирок українській льотчиці, народному депутату Надії Савченко вирішене наперед, оскільки питання її звільнення також вирішене наперед. Про це в мікроблозі Twitter написав адвокат українки Марк Фейгін.

«Обвинувальний вирок Савченко вирішений наперед, оскільки питання її звільнення вирішене наперед також. Переговори про її відправлення додому йдуть»,— написав М.Фейгін.

Також він додав, що жодне з клопотань захисту за отриманими з Києва доказам невинуватості Н.Савченко до матеріалів справи в суді не долучено. «Сізіфова праця»,— прокоментував адвокат.

Обвинительный приговор Савченко предрешён, поскольку вопрос её освобождения предрешён также. Переговоры по её отправке домой идут.

— Mark Feygin (@mark_feygin) February 5, 2016

Ни одно из ход-в защиты по полученным из Киева доказательствам невиновности Савченко к материалам дела в суде не приобщено. «Сизифов труд»

— Mark Feygin (@mark_feygin) February 5, 2016

Могу повторить в который уже раз, в освещении процесса над Савченко в Донецке решающую роль сыграли украинские СМИ. Не перестаю восхищаться!

— Mark Feygin (@mark_feygin) February 5, 2016

Ещё раз хочу сообщить прежде всего украинской аудитории, «процессуалистика» в этом политическом суде над Савченко, к сожалению, вторична.

— Mark Feygin (@mark_feygin) February 5, 2016

Нагадаємо, захист української льотчиці і депутата Надії Савченко оприлюднив перехоплення телефонних розмов лідерів луганських бойовиків, які обговорюють її затримання. Зроблені СБУ перехоплення опублікував адвокат Савченко Ілля Новіков.

Суд над українською льотчицею, народним депутатом Надією Савченко продовжиться 8 лютого 2016 року.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!