Саакашвілі: Уряд не поле бою, а кладовище реформ

Голова Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі звинуватив премʼєра Арсенія Яценюк в тому, що він повʼязаний з політичною корупцією.

Так Саакашвілі на нараді з податківцями відреагував на ситуацію щодо заяви про відставку глави Мінекономіки Айвараса Абромавичуса.

«Після заяви Абромавичуса, що йому намагаються навʼязати якихось людей, премʼєр Яценюк назвав це втечею з поля бою, що якісь анонімні інтереси намагаються дискредитувати його і його уряд, але він продовжить працювати. Він-то не втече з поля бою». — сказав губернатор.

«Я хочу сказати, що уряд зараз не поле бою. Уряд перетворився в болоту корупції і в болото для реформ. Це не уряд, а кладовище всіх наших реформ»,— обурився він.

За його словами, «Айварас (Абромавичус) пішов не з поля бою, він вирішив винести ноги з цього болота, як до того Пивоварський і Павленко».

«І коли премʼєр мені в очі і всій країні каже, що якісь сили на нього тиснуть, я хочу сказати, що хто б це не був, ми маємо справу зі звичайним договірняком. Вони всі домовляються, але ні один із цих договорів не може реалізуватись, якщо його, як нотаріус, не завірить премʼєр-міністр. Бо окремо взяті ні Мартиненко, ні Кононенко, ні Чикіта не мають жодних службових повноважень призначати чи звільняти керівник держпідприємств»,— заявив Саакашвілі.

«На нього (Яценюка — ред.) здійснюють тиск, щоб він позбувся корумпованих чиновників. Але він дуже добре протистоїть цьому тиску»,— резюмував Саакашвілі.

Як відомо, на Кабміні Яценюк заявив, коментуючи заяву Абромавичуса, що відставка Кабміну і його міністрів зараз буде «втечею з поля бою».

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!