Апеляційний суд повернув справу Корбана до Печерського райсуду Києва

Апеляційний суд Києва постановив повернути справу одного з лідерів УКРОПу Геннадія Корбана на розгляд до Печерського районного суду столиці, передає прес-служба політсили.

Вказано, що розглянувши подання голови Печерського районного суду Києва щодо зміни підсудності справи Геннадія Корбана з Печерського суду на Дніпровський, колегія суддів Апеляційного суду столиці у складі суддів Верховець, Ковальської та Кепкал постановила залишити її в Печерському суді.

«Ми зараз можемо казати про те, що підслідність розгляду скарг і клопотань у „справі Корбана“ визначено зараз за Печерським судом», – сказав журналістам адвокат політика Юрій Сухов. Таким чином, як зазначили у прес-службі політсили, всі подальші клопотання і скарги сторона захисту подаватиме лише до Печерського райсуду.

Адвокати також повідомили, що збираються зʼясувати, чим керувалася колегія суддів Апеляційного суду у складі Дениса Масенка, Валерія Лашевича та Віктора Глиняного, призначаючи засідання щодо розгляду по суті скарги захисту Геннадія Корбана на 11:00 3 лютого, адже колегію суддів попереджали про призначення іншої справи за участю Геннадія Корбана та його адвокатів на цей самий час.

Нагадаємо, захист Корбана подав апеляційну скаргу на рішення Дніпровського районного суду Києва про застосування щодо нього запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. 28 грудн Дніпровський районний суд Києва обрав у якості запобіжного заходу Геннадію Корбану тримання під вартою протягом 60 діб.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!