Бутусов: В Україну повернувся "символ безкарності ОПГ Януковича", досі не в розшуку

Іван Аврамов, який за Віктора Януковича генерував великі фінансові потоки, повернувся в Україну.

Про це пише головний редактор «Цензор.НЕТ» Юрій Бутусов в Facebook.

«Іван Іванович» Аврамов в Україні — як символ безкарності ОПГ Януковича. За даними джерел «Цензор.НЕТ», в Україну повернувся один з найодіозніших «смотрящих» Януковича, який досі не перебуває в розшуку. Він був головним «схемником» головного президентського «наглядача», інкасатором всіх тіньових фінансових схем, які будувала «сімʼя» в тих галузях економіки, де Янукович віджимав фінансові потоки силами кримінальних угруповань",— розповів він.

Журналіст зазначив, що Аврамов разом з іншим діячем епохи Януковича — Юрієм Іванющенко — є справжніми «авторитетами» зі своїм статусом у кримінальному світі, а для вирішення своїх питань вони залучали наймані бандитські угруповання, які не зупинялися перед будь-яким свавіллям. Він назвав їх «символами бандитської економіки Януковича».

При цьому, за словами Бутусова, «Іванющенко потрапив під санкції ЄС, він у розшуку і в Україні. А ось Аврамов — не в розшуку. До нього немає претензій».

Свою контору на провулку Рильського Аврамов і Іванющенко назвали «офіс». «У цей» офіс «з усією боку їхали бізнесмени, які були зайняті в енергетиці, горілці, спирті, торгівлі, імпорті та експорті, в транспорті та сільському господарстві. Найбільш вражаюче — низка міністрів уряду, керівників правоохоронних органів»,— відзначає Бутусов.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!