Міністерство юстиції стало нецікавим - П.Петренко

У прямому ефірі телеканалу “Україна” міністр юстиції Павло Петренко зазначив, що Міністерство очолюване ним, стало нецікавим, з погляду “будь-яких незрозумілих оборудок”.

П.Петренко зауважив, що нинішнє Міністерство юстиції дуже відрізняється від того, що було в 2013 році. “Ліквідована реєстраційна служба, яка була хлібним місцем для її керівників. Припущу, що це міністерство стало нецікавим з погляду будь-яких незрозумілих оборудок. Моє завдання створити Мін’юст європейського зразка. Якщо наші дії будуть піддаватися критиці — готові відповідати”.

На питання про кадрові перестановки в Кабінеті міністрів П.Петренко зауважив: “Україна парламентсько-президентська республіка, тому фракції коаліції повинні визначатись з кандидатурами тих, кого вони номінують в міністри. Зараз у нас діє коаліційний уряд, де від „Народного фронту“ чинними є наступні: міністр внутрішніх справ, міністр юстиції, міністр культури — віце-прем’єр. Тому, основна позиція повинна вирішуватися саме в парламенті, коаліція визначиться з тими кандидатами, яких вони відправлять в уряд. Це має бути публічно”.

Про можливе призначення нового міністра культури він сказав, що це питання буде вирішувати рада коаліції. “Прем’єр-міністр в кінці минулого року підкреслив, що “Народний фронт” і він особисто не збирається змінювати тих міністрів, які були делеговані від партії “Батьківщина”.

Про нову реформу реєстрації нерухомості міністр відповів: “Ці закони працюють місяць. Раніше у нас була реєстраційна служба, яка підпорядковувалася Мін’юсту. Це був один з найбільш корумпованих органів державної влади. Зараз ми ліквідували цю службу, передали повноваження нотаріусам місцевих органів влади, провели демонополізацію”.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!