Окремі партії застосовують шантаж заради дострокових виборів – А.Вадатурський

Про це, в ефірі телеканалу “Еспресо” заявив народний депутат, член фракції Партії “Блок Петра Порошенка” Андрій Вадатурський, коментуючи можливість зібрати в парламенті 300 голосів для Конституційної реформи в частині судочинства.

“Як показало сьогоднішнє голосування, більшість фракцій підтримують запропоновані Президентом зміни в системі судочинства. Однак станом на сьогодні важко коментувати, чи парламент зможе завтра, або післязавтра зібрати 300 голосів для їх прийняття”, — підкреслив народний депутат.

За словами А.Вадатурського, станом на сьогодні у парламенті відбуваються динамічні зміни, які стоять на заваді швидкому проведенню Конституційної реформи і зміни судової системи в Україні.

“Можна сказати, що маленькі фракції і політичні партії в парламенті вдаються до політичного шантажу, в тому числі, що стосується голосування за Конституційну реформу, з тим, щоб змусити розвалитися Коаліцію і парламент пішов на дострокові вибори”, — заявив народний депутат.

А.Вадатурський висловив переконання, що до кінця цієї сесії парламент прийме Конституційну реформу в частині правосуддя.

“Суспільство потребує і підтримує зміни в судовій системі. Венеціанська комісія дала позитивний висновок щодо запропонованого президентом законопроекту Конституційної реформи в частині судочинства. Тому, я переконаний, що до кінця літа парламент прийме Конституційну реформу конституційною більшістю голосів”, — сказав А.Вадатурський.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!