Суд сьогодні продовжить розгляд апеляції на арешт Корбана

Фото Руслана Канюки, "День"

Апеляційний суд міста Києва сьогодні продовжить розгляд апеляційної скарги захисту на рішення Дніпровського районного суду про арешт одного з лідерів УКРОПу Геннадія Корбана, повідомили у прес-службі політсили.

«В Апеляційному суді міста Києва, продовжиться розгляд апеляційних скарг адвокатів Геннадія Корбана на рішення судді Дніпровського районного суду столиці Миколи Чауса про зміну політику запобіжного заходу з домашнього арешту на тримання під вартою»,— йдеться у повідомленні.

Засідання суду заплановано на 11:00.

Під час попереднього засідання розгляд був відтермінований. Колегія суддів у складі Дениса Масенка, Віктора Глиняного та Валерія Лашевича пояснила своє рішення необхідністю вивчити доповнення до апеляційної скарги, які подав адвокат Олександр Мірошник, та обладнати залу засідань відповідно до вимог Європейської конвенції з захисту прав людини та основоположних свобод, додали у прес-службі. Вказано, що йдеться про встановлення замість металевої клітки у залі суду прозорого пластикового куба.

Нагадаємо, 28 грудня Дніпровський районний суд Києва задовольнив клопотання Генеральної прокуратури про зміну запобіжного заходу Геннадію Корбану на тримання під вартою протягом 60 діб.

Лідеру УКРОП Геннадію Корбану інкримінують створення злочинної організації (ст.255 ККУ), привласнення грошових коштів у особливо великих розмірах (ч.5 ст.191 ККУ), викрадення людей, громадських діячів, політичних діячів (ч.3 ст.349 ККУ) і викрадення автомобільного.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!