У цьому році уряд має зайнятися економікою, а не виборами — Ю.Луценко

Нардеп Юрій Луценко вважає, що наразі є три сценарії вирішення урядової кризи, найкращим на його точку зору є перезавантаження уряду на чолі з чинним прем’єр-міністром та продовження прописаних реформ та зосередження на економіці. Про це в ефірі “Свободи слова” повідомив народний депутат, голова фракції БПП Ю.Луценко.

“У першому варіанті ми можемо зняти прем’єр-міністра, і голоси, в принципі, знайдуться в парламенті, та потім не обрати нікого. Це означає ще рік передвиборчих гасел, боротьби, мільярд втрачених коштів і повне розчарування внутрішніх і зовнішніх інвесторів. Я б не хотів дійти до такого сценарію. Другий сценарій — ми знімаємо прем’єр-міністра, і знаходимо більшість в парламенті під голосування нового прем’єра, але я не бачу іншого кандидата, який зможе зібрати більшість голосів у коаліції. Третій варіант — залишити Арсенія Яценюка, вказавши на проблеми і радикально змінити склад його уряду. Це варіант, який зараз йде з блоку П.Порошенка. В цій ситуації ми маємо сказати чесно — уряд А.Яценюка не впорався з реалізацією поставлених реформ в Україні. Потрібно змінити Кабмін, коли ми його змінимо, коли вкажемо конкретні завдання в конкретні терміни, то ситуація може змінитися на краще”, — розповів Ю.Луценко.

За його словами, якщо розмова коаліції буде чесною та направленою на результат, а не на портфелі для своїх однопартійців, то можна буде досягти кращої якості уряду на чолі з А.Яценюком.

“Це дасть Україні рік без виборів, а значить рік для економіки країни. Цей рік має стати роком створення нових робочих місць, для цього потрібен стабільний політичний клімат. Саме тому потрібно сформувати дієздатний уряд, дати йому план реформ, прописаний помісячно, і цього року спробувати зайнятися відновленням економіки”, — зазначив Ю.Луценко.

Як раніше повідомлялось, у фракції “Батьківщина” очікують відставки всього Кабінету міністрів та принципово нікого не пропонуватимуть до уряду А.Яценюка.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!