Томенко розповів про "сірих кардиналів" БПП

У фракції БПП є офіційний керівник Юрій Луценко та двоє неформальних лідерів, які вирішують «делікатні питання».

Про це в інтервʼю «Українській правді» розповів депутат Микола Томенко.

За його словами, цими неформальними керівниками є благодійник голови фракції Ігор Кононенко та Сергій Березенко.

«Керівництво фракції здійснюється двома способами: політичне керівництво здійснює керівник фракції Юрій Луценко, а за так звані „делікатні“ речі (кадрові, лобістські, фінансові) несуть відповідальність Кононенко і Березенко, що, до речі, і дало мені підстави казати про перетворення фракції Блоку Петра Порошенка на фракцію Порошенка-Черновецького»,— заявив Томенко.

Він розповів, що «завдання Кононенка та Березенка забезпечити голосування інших фракцій».

«Вожді» для пошуку 226 голосів займаються лобізмом дійсно в інтересах колишніх членів Партії регіонів з інших фракцій. Тобто депутатам з інших груп та фракцій легше пролобіювати своє питання, ніж деяким депутатам БПП. І ця історія одна з причин конфліктів у фракції БПП",— вважає Томенко.

Крім того Томенко пояснив, яку роль у фракції БПП відіграє друг Кононенка Олександр Грановський.

«Я так розумію, що він важливий помічник Кононенка у вирішенні складних і „делікатних“ завдань. Тобто як фахівець у юридичних чи економічних хитросплетіннях допомагає Кононенку вирішувати складні завдання у якихось економічних чи лобістських питаннях»,— сказав Томенко.

За його словами, Березенко «відповідальний за так звані організаційні питання, які пов’язані з партійною, виборчою та поствиборчою роботою».

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!