Австрія планує до 2019-го року вислати з країни 50 тисяч біженців

За словами міністерки внутрішніх справ Австрії Йоганни Мікль-Лайтнер, влада країни хоче прискорити та розширити заходи щодо депортації біженців.

Австрійський уряд має намір відправити до країн походження близько 50 тисяч біженців протягом наступних трьох років. «Зараз ми вже серед країн із найбільшою кількістю депортацій. Але ми плануємо прискорити та розширити цю тенденцію»,— цитує слова міністерки внутрішніх справ Австрії Йоганни Мікль-Лайтнер австрійське агентство APA у суботу, 30 січня.

У Відні вирішили, що максимальна кількість біженців, яким країна готова надати притулок у 2016 році, становитиме не більше 37,5 тисяч осіб. Водночас, згідно з представленим планом, до 2019 року Австрія планує депортувати не менше 50 тисяч шукачів притулку. Як повідомляється, щоб досягти цієї мети до списку безпечних країн походження у Відні пропонують додати Марокко, Алжир, Туніс, Грузію, Монголію і Гану. Напередодні розширити перелік безпечних країн походження мігрантів запропонував федеральному урядові Німеччини й керівник уряду сусідньої з Австрією німецької Баварії. Горст Зеегофер назвав 11 держав, серед яких — Україна, Вірменія, Грузія та Молдова.

Нагадаємо, раніше Швеція заявила про плани вислати з країни від 60 до 80 тисяч осіб, чиї заяви на отримання притулку відхилили. Услід за Швецією про плани видворення з країни близько 20 тисяч біженців заявили і у Фінляндії.

DW.COM

Нідерланди розробили план виходу ЄС з кризи біженців

Країни ЄС подовжать дію контролю на своїх кордонах

Підставою звернення до Єврокомісії щодо подовження дії прикордонного контролю є сталий потік біженців до Європи. (25.01.2016)

В Австрії прогнозують досягнення верхньої межі кількості біженців до літа

За словами міністерки внутрішніх справ Австрії, після досягнення верхньої межі країна прийматиме, але не оброблятиме заяви про надання притулку, або ж відправлятиме біженців на кордоні назад. (24.01.2016)

Поділитись

Австрія обмежила прийом біженців: чого хоче Відень?

ВідправитиFacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1HhyC

Австрія обмежила прийом біженців: чого хоче Відень?

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!