Bild: Ліза з Берліна вигадала історію з викраденням

Symbolbild Polizei

Справа 13-річної Лізи з берліна розкрита, повідомив виданню Bild у пʼятницю, 29 січня, представник прокуратури Мартін Штельтнер. За його словами, протягом 30 годин відсутності дівчинки не були вчинені «ні зґвалтування, ні взагалі будь-які сексуальні дії». Штельтнер додав також, що зʼясувати усі обставини цієї історії вдалось на основі білінгу мобільного телефона Лізи.

У ніч «викрадення» 13-річна дівчинка Ліза ховалась у будинку свого друга «через проблеми в школі». Справа розкрита, повідомив газеті Bild представник прокуратури.

Згідно з даними Bild, 19-річний товариш Лізи та його мати повідомили слідчим, що в ніч «викрадення» 11 січня дівчинка ховалась у них вдома від батьків. Напередодні їх викликали до школи, щоб повідомити про проблеми доньки з навчанням.

«Ми вийшли на 19-річного хлопця та допитали його. У квартирі були речі Лізи»,— сказав представник прокуратури. Згідно з даними, отриманими у прихистивших Лізу знайлмих, дівчинка сама просилась переночувати в них після того, як батьків викликали до школи.

Слідство щодо чоловіків турецького походження триває

У прокуратурі повідомили також, що розслідування щодо двох чоловіків турецького походження через підозру у сексуальному насильстві щодо дитини триває. Їх підозрюють у тому, що вони мали сексуальні звʼязки з Лізою до її зникнення 11 січня. Слідчі вважають, що до того моменту дівчина була знайома з чоловіками уже кілька місяців.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!