У Севастополі затримують українських журналістів

У Севастополі в неділю працівники поліції російської окупаційної влади затримували журналістів «Громадського» телебачення Тетяну Козиреву і Карена Арзуманяна.Як повідомив телеканал, їх відпустили, переписавши паспортні дані й дані мобільних телефонів, після того, як ті дали свідчення «комісії з екстремізму».За даними кримського Центру журналістських розслідувань, журналістів затримали, коли вони вели пряму трансляцію мітингу в місті на підтримку проросійських сепаратистів на Донбасі.

Поліція забрала їх після того, як учасниці мітингу, місцеві пенсіонерки, почали накидатися на журналістів, звинувачуючи їх у «неправильному» висвітленні подій в окупованому й анексованому Росією українському Криму.

«Нас вже звільнили. Якщо коротко, то ми знімали мітинг на підтримку ДНР у Севастополі. І оператор мав необережність зізнатися, що ми з Києва. Тут же на нас налетіли мітингувальники, вибивали телефони з рук, здирати окуляри і фотографувати наші обличчя. Підійшли працівники міліції і забрали нас у відділок. Перевірили документи. Допитував працівник відділку по боротьбі з екстремізмом із прекрасним прізвищем Новосельцев. Максим Новосельцев. Записав номери IMEI наших телефонів. Будуть прослуховувати? Відстежувати переміщення? Всім дякую за оперативну допомогу!» — написала сама журналістка у фейсбуці.

​​

​​

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!