Біля берегів Греції потонули 24 біженці

Щонайменше 24 особи загинули біля узбережжя острова Самос, повідомила грецька берегова охорона. Біженці намагались дістатись Греції.

Човен з біженцями, що плив з Туреччини, затонув біля берегів грецького острова Самос. Загинуло не менше 24 людей, у тому числі 10 дітей, повідомив представник грецької берегової охорони. «Це просто жахливо»,— сказав він у розмові з агенцією dpa.

Він додав, що станом на 14:00 четверга рятувальна операія триває. У ній беруть участь кораблі європейського прикордонного агентства Frontex, риболовні судна, а також вертольоти берегової охорони Греції та Туреччини. Один з біженців, якому вдалось доплисти до берега, повідомив, що на борту човна було 45 людей. Їхня національна приналежність наразі невідома.

DW.COM

Чергова трагедія: семеро біженців загинули в Егейському морі

Держави ЄС можуть закрити кордони з Грецією в травні

Якщо Греція не вирішить проблеми прикордонного контролю протягом трьох місяців, держави ЄС мають закрити кордони з країною, заявляють у Єврокомісії. (27.01.2016)

Більше сорока біженців потонули в Егейському морі

Два човни з біженцями перекинулися в Егейському морі. Загинули щонайменше 42 людини, з них 17 — дітей. Ще одна аварія сталася біля турецького узбережжя. (22.01.2016)

Потік біженців до Європи не зменшується

Трагедія сталась ввечері 27 січня у східній частині Егейського моря. У той же день біля грецького острова Кос потонули ще семеро мігрантів, серед яких було двоє дітей.

Масовий потік біженців у Європу у січні продовжився попри високі ризики під час перетину Егейського моря у суворих зимових умовах. Грецькі острови стали головними воротами до Європи для людей, які рятуються від збройних конфліктів на Близькому Сході, а також для так званих економічних мігрантів з Азії та Африки, які втікають від бідності.

З початку року вже більше ста осіб загинули або пропали безвісти при спробі дістатися берегів Європи.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!